Amfík Bukovina Popovice, p. o.

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Popovice 379, Popovice 68604

Velmi dobré
dle 9 recenzí

84%

Libor Krejčíř
dospělý pár, 28.10.2018

Nově zrevitalizovaný rekreačně sportovní areál Amfík Bukovina Popovice sídlí v lesnaté části obce Popovice u Uherského Hradiště. Romantické ubytování je pro turisty i obchodní zaměstnance připraveno v pokojích s možností přistýlky, chatkách i Tee- pee s vnitřním ohništěm. Areál nabízí množství sportovišť a prostor pro kulturní akce a kvalitní a bohaté služby v oblasti rodinných, školních či firemních akcí. Pro různé akce je vhodný také zastřešený prostor s grilem, udírnou a sociálním zařízením se sprchami. Koncerty, divadlo, letní kino, přednášky a další představení se konají v Malém Amfíku se 450 místy. Parkování vozů je v areálu umožněno zdarma.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Amfík Bukovina Popovice, p. o. On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový pokoj
Apartmá
Třílůžkový pokoj
Chatky pro 4
Čtyřlůžkový pokoj
Chatky pro 5

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Amfík Bukovina Popovice, p. o. Pokoje

Penzion nabízí ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Kapacita pokojů je 14 + 2 lůžka. K dispozici jsou i čtyřlůžkové chatky s možností přistýlky, kuchyňkou bez vybavení a vlastním sociálním zařízením. Romantiku poskytují indiánské stylové Tee pee s celkem 55 místy, dřevěnými rošty na spaní, vnitřním ohništěm a možností odborné konzultace. Areál nabízí travnatou plochu pro stanování a parkoviště s přípojkou pro karavany. Dále je k dispozici venkovní ohniště a sociální zařízení.

Amfík Bukovina Popovice, p. o. Gastronomie

Amfík Bukovina nabízí také zážitky gastronomické. Místní restaurace se 40 místy nabízí příjemné prostředí s bohatou nabídkou kvalitní kuchyně a nápojů. Na požádání lze zajistit soukromé či firemní akce, oslavy, svatby, třídní srazy, vánoční večírky, školení apod. Restaurace je vybavena plazmovou televizi a dataprojektorem. Nápojový lístek nabízí široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů, které si můžete vychutnat také na zahradní terase.

Amfík Bukovina Popovice, p. o. Recepce

V sezóně od 9h do 18h, mimo sezónu na domluvě.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

Amfík Bukovina Popovice, p. o. Okolí

Obec Popovice se nachází v okrese Uherské Hradiště. Amfík nabízí lanové centrum a multifunkční hřiště s umělým povrchem. Kolem rybníků dojdete procházkou ke kapličce Panny Marie Růžencové. Několik set metrů nad areálem Bukovina se tyčí rozhledna Rovnina, která poskytuje krásný výhled na masív Chřibů, Bílé Karpaty, dále na Hostýnské vrchy a Vizovickou pahorkatinu. Rozhledna je dostupná pěšky či na kole přímo z areálu.

Amfík Bukovina Popovice, p. o.

Popovice 379, Popovice
Zobrazit celou mapu